Health Telegraf
-
У липні на коронавірус захворіло близько 12 тисяч людей
-
Хворим краще бути вдома
-
ВООЗ б'є на сполох через різке збільшення кількості заражень, частину з яких не відслідкувати, адже не всі звертаються до лікарів
-
Захворіли вже тисячі українців
-
Новий підтип штаму передається занадто швидко
-
Особливу небезпеку парвовірус несе вагітним
-
Частина хворих перебуває у тяжкому стані
-
В соціальних мережах вже реагують на новину
-
Запальні захворювання глотки та гортані широко поширені та становлять до 35% у структурі ЛОР-патології. Традиційно сплеск гострих респіраторних інфекцій посідає осінньо-зимовий період. Але і в літню пору року високий рівень захворювань глотки зберігається, особливо при різкому переохолодженні організму і, зокрема, горла.
-
Під час спекотної погоди люди частіше потіють, що призводить до збільшення втрати рідини з організму. Зневоднення може створювати додаткове навантаження на нирки, погіршуючи їх здатність ефективно виводити продукти метаболізму . Високі температури та підвищена фізична активність влітку можуть призвести до підвищення артеріального тиску та посилення притоку крові до нирок. Це підвищене робоче навантаження може бути складним для людей із порушеною функцією нирок, потенційно погіршуючи їхній стан. Ще одна небезпека, яка загрожує влітку ниркам, — це протяги та кондиціонери. Якщо потік холодного повітря постійно спрямований на поперек, таке локальне переохолодження може спровокувати запалення нирок.
-
Отит, який зазвичай називають вушною інфекцією, — це захворювання, що вражає середнє вухо і може викликати різні симптоми. У цій статті ми розглянемо, що це таке отит, його причини, симптоми та варіанти лікування.
-
Серед хворих, на щастя, немає дітей
-
Щоб уночі сон був комфортним, потрібно заздалегідь підготувати кімнату і не лише
-
Пристрасть до гри було офіційно визнано ВОЗ як психічний розлад, а поняття ігровий розлад включено до нормативного документа міжнародного стандарту класифікації хвороб
-
Багато людей навіть і не звертаються по медичну допомогу, бо отримати її дуже складно.
-
Чадний газ, діоксид азоту та сажа: що ще виділяється під час роботи генераторів та хто у зоні ризику
Кілька категорій громадян особливо вразливі до вихлопів