Як написати лист до Святого Миколая: адреси резиденцій

Автор
Як написати лист до Святого Миколая: адреси резиденцій

Одна з найважливіших передноворічних справ у дітей – написати листа Святому Миколаю, висловивши свої заповітні бажання, які накопичилися за весь рік. А ось де живе Святий Миколай, і куди відправляти листи, знають не всі. Ми розкажемо, як написати лист до Святого Миколая, аби всі заповітні дитячі мрії здійснилися, і діти отримали свої подарунки на День Святого Миколая.

За легендою Святий Миколай був родом із багатої сім'ї, але вирішив відмовитися від грошей і присвятити себе духовному життю. Після того, як його батьки померли, свою спадщину Микола віддав на благодійність. Про добрі справи, які він здійснював, ходить чимало казок і легенд, а самого Миколу часто називають Чудотворцем.

Одна з історій свідчить, що Микола хотів допомогти бідній дівчині, у якої не було грошей на придане, через що вона не могла вийти заміж. Він намагався вночі підкинути їй мішечок з грошима через камінну трубу, але гроші впали в носочок, який сушився біля вогню. Так з'явилася традиція класти подарунки у шкарпетку.

лист до Миколая адреса

День Святого Миколая відзначають 19 грудня. А в ніч з 18 на 19 грудня діти чекають на подарунки від Миколая під подушками. Вважається, що Святий Миколай кладе слухняним дітям під подушку подарунок, а тим, хто бешкетував, –різочку.

Щороку діти пишуть Святому Миколаю листи з проханнями подарувати подарунок і обіцянками, що в наступному році вони будуть вести себе краще. Куди ж писати листи Святому Миколаю, читайте на UAUA.info.

Куди писати листи Святому Миколаю: адреса в Карпатах

У Карпатах в селі Пістинь є резиденція Святого Миколая, яка діє цілий рік. І цілий рік діти пишуть листи Миколаю. Або ж просто залишають коментарі у Миколая на сайті, на які, між іншим, він неодмінно відповідає. На території резиденції Миколая в Карпатах проходять ігри та майстер-класи для дітей, можна покататися на возі з кіньми.

поштова адреса Святого Миколая

Адреса Святого Миколая в Карпатах:

78600

м. Косів

вул. Дружби, 84

Івано-Франківська область

Святому Миколаю

Куди писати листи Святому Миколаю: адреса в Києві («Мамаєва Слобода»)

«Головна Резиденція Святого Миколая» в Києві діє з 2009 року в козацькому селищі «Мамаєва слобода». Пошта Святого Миколая, куди можна писати листи з побажаннями, вже працює і Миколай чекає листи від діточок.

лист Святому Миколаю куди писати

Адреса Святого Миколая в «Мамаєвій слободі»:

03061

м. Київ

вул. Михайла Донця, 2

«Мамаєва Слобода»

«Головна Резиденція Святого Миколая»

Інші адреси Святого Миколая в Києві

До свята в Києві починають працювати ще дві резиденції Святого Миколая, де теж можна написати листа Святому або ж навіть побачитися з ним особисто.

1 грудня 2017 року о 15:00 на території Києво-Печерської лаври у Великій лаврській дзвіниці урочисто відкриється резиденція Святого Миколая. У Резиденції діти та дорослі матимуть чудову нагоду побувати в альтанці бажань, написати лист святому Миколаю, завітати до його кабінету та навіть зустрітися з ним особисто 19 грудня з 12:00 до 16:30, а також у вихідні дні. Резиденція Святого Миколая працюватиме до 29 грудня.

поштова адреса Святого Миколая

Також в Києві 19 грудня Святий Миколай відкриє головну ялинку країни на Софійській площі. У цей день Миколай роздаватиме подарунки і багато гратиме разом з дітьми. Цьогоріч, як і минулого року, очікується розміщення резиденції Святого Миколая на Михайлівські площі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Вірші про Святого Миколая

ЧИТАЙ ТАКОЖ: "Святий гість" (Р. Завадович) - сценарій до свята „Святого Миколаю"

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Свято Миколая - вірші, оповідання, пісні, народні звичаї та прикмети