Вінні-Пух одержав свою зірку на алеї Слави Голлівуду

Автор
Вінні-Пух одержав свою зірку на алеї Слави Голлівуду

Вона має порядковий номер 2308 і була відкрита у вівторок під час яскравої церемонії в Лос- Анджелесі, що зібрала безліч шанувальників знаменитого ведмежати.

Прибув на церемонію і сам винуватець торжества, який охоче позував охочим його сфотографувати.

Привітати знаменитість прийшли і його друзі Іа-Іа, Кролик і Тигра - і всі вони разом з іменинником, а також із керівником кіностудії "Волт Дісней" Робертом Айгером і почесним мером Голлівуду Джонні Грантом позували фотографам, повідомляє ІТАР-ТАРС. Оркестр грав мелодію зі знаменитого мультфільму про Вінні-Пуха, а в повітря під захоплені вигуки шанувальників таланту ведмедика летіли конфеті.

Церемонія відкриття зірки була присвячена 80-річчю публікації першого оповідання про Вінні-Пуха письменника А.А.Мілна в лондонській газеті "Івнінг ньюз". Відтоді Вінні-Пух став один із найпопулярніших літературних персонажів, а його кінодебют відбувся в 1966 році, коли він з'явився в мультфільмі кіностудії "Дісней" "Вінні-Пух і Медове дерево".

Мешканцям СРСР Вінні-Пух запам'ятався коричневим круглим ведмежам з чорними вухами і лапами, яке говорило винятковим голосом Євгенія Леонова. Саме таким побачили його радянські глядачі в мультфільмах Бориса Заходера і Федора Хитрука, знятих у 1969-72 роках.

//ictv.ua