Місцева влада в Китаї знала про отруєння сухого молока, але мовчала

Місцева влада в Китаї знала про отруєння сухого молока, але мовчала

Уряд провінції Хебей, де розташовано найбільший у Китаї виробник сухого молока - компанія "Саньлу", з вини якої у КНР отруїлися десятки тисяч дітей, знав про недотримання контролю за якістю продукції на підприємстві, але не повідомляв центральному уряду в Пекіні, повідомляє агентство "Сіньхуа".

Керівництво хебейського провінційного комітету Комуністичної партії Китаю, а також уряд міста Шицзячжуан, столиці провінції Хебей, знали, що компанія "Саньлу" протягом багатьох місяців додавала небезпечний для дитячого здоров'я меламін у свою продукцію, але не зробило нічого, щоб вчасно сповістити центральний уряд у Пекіні. Таких висновків дійшла спеціально спрямована Держрадою КНР (Центральний уряд Китаю) група експертів, які розслідували діяльність компанії "Саньлу".

Кількість дітей, які отруїлися в Китаї неякісною молочною продукцією, становить, за даними МОЗ КНР, близько 53 тисяч. За інформацією китайських правоохоронців, протягом багатьох місяців "Саньлу" додавала меламін у сухе молоко, щоб підвищити в ньому рівень білків. У більшості дітей, що отруїлися, уражені нирки.