Київська влада потурбується про літній відпочинок дітей

Київська влада потурбується про літній відпочинок дітей

Головним управлінням освіти та науки планується у червні відкрити на базі навчальних закладів Києва 229 оздоровчих таборів з денним перебуванням, в яких відпочинуть 17 тисяч школярів. Термін перебування у такому таборі складає 18 робочих днів. Така путівка коштуватиме батькам 31,37 грн, що складає 15% її вартості.

Для усіх дітей-сиріт, що виховуються в школах-інтернатах №№ 3,12,2, дитячому будинку „Малятко” та навчаються у ПТУ, буде організовано тримісячне оздоровлення.

У різних регіонах України у профільних таборах відпочинуть дитячі творчі колективи позашкільних закладів міста.

Київська міська рада профспілок за бюджетні і позабюджетні кошти організовуватиме відпочинок 60 тисяч дітей в оздоровчих закладах Київської області, Криму, та інших регіонах України.

Оздоровленням дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи опікується Головне управління у справах захисту населення від насідків аварії на Чорнобильській АЕС. За рахунок місцевого бюджету закуплено 2985 путівок, що майже на тисячу більше, ніж минулого року.

Організацією санаторно-курортного лікування хворих дітей диспансерної групи здійснює Головне управління охорони здоров’я та медичного забезпечення. 6500 таких дітей буде оздоровлено Київським міським дитячим санаторно-курортним об’єднанням.

Службою у справах неповнолітніх планується оздоровити понад 2 тисячі дітей, а Київськім міським центром соціальних служб для молоді буде забезпечено відпочинок дітей з функціональними обмеженнями, медико-соціальними проблемами, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з кризових сімей та багатодітних сімей – загалом 1283 дитини.

На літню оздоровчу кампанію з міського та районних бюджетів столиці передбачається використати 39 млн. 362 тис. грн. За цей кошт мають бути оздоровлено близько двох третин київських дітей, - тобто не менше, ніж минулого року.

Координацію діяльності підрозділів Київської міської держадміністрації покладено на Головне управління у справах сім’ї та молоді.