Розпорядженням КМДА затверджено план проведення загальноміських заходів, присвячених Міжнародному Дню сім’ї

Розпорядженням КМДА затверджено план проведення загальноміських заходів, присвячених Міжнародному Дню сім’ї

Заходи розпочнуться в столиці 13 травня у середній школі № 270, де відбудеться фізкультурно-спортивна акція «Від батька до сина – спортивна родина».

Цього ж дня загальноміське свято прийме і Хрещатик.

14 травня на майдані Незалежності із 12.00 до 20.00 триватиме музично-спортивна акція «Здорова сім’я – здорова держава». Працюватимуть ігрові майданчики, виступатимуть творчі колективи.

15 травня о 15.00 в мерії – урочисте нагородження преміями Київського міського голови татусів, які самі виховують дітей, – переможців міського конкурсу. У навчальних закладах цього дня пройдуть виховні години «Хай доля береже мою родину й мою кохану неньку Україну», виставки малюнків «Ти і я – одна родина, ми з тобою – Україна», фотовиставки та конкурси віршів. У парку культури та відпочинку «Партизанська слава» планують провести Дні сімейного відпочинку з концертними програмами за участю кращих художніх колективів Києва.

16 травня у Будинку вчителя – засідання клубу «Співуча родина».

Упродовж травня цикл заходів «Родина – як вічна зернина на невмирущому полі життя» для столичних дітей відбудеться у Центральній бібліотеці імені Т. Шевченка, книжкова полиця «З родини йде життя людини» - в публічній бібліотеці імені Л. Українки. Тематичний вечір, присвячений Дню матері, заплановано провести в Голосіївському парку культури та відпочинку імені Рильського.