9-11 травня у Києві проходитиме XXII Міжнародний конгрес Родини Родина спільнота любові

9-11 травня у Києві проходитиме XXII Міжнародний конгрес Родини Родина спільнота любові

Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту розробило Державну програму підтримки сім’ї на 2006-2010 роки.

Про це повідомила 4 травня 2006 року заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Тетяна КОНДРАТЮК під час прес-конференції, присвяченій проведенню у Києві XXII Міжнародного конгресу Родини "Родина спільнота любові".

За словами Тетяни КОНДРАТЮК, програма представляє собою комплекс взаємопов’язаних, обґрунтованих і виважених заходів держави, спрямованих на економічну підтримку сім’ї, забезпечення відповідного соціального захисту. Зазначену програму буде представлено громадськості під час XXII Міжнародного конгресу Родини "Родина спільнота любові", що проходитиме у Києві 9-11 травня 2006 року.

«На сьогодні в Україні сім’я визначена однією з ключових суспільних цінностей і політика держави спрямована на утвердження такої соціальної норми як матеріально забезпечена, соціально благополучна та духовно і фізично здорова родина», - зазначила заступник Міністра.

За словами Голови оргкомітету Конгресу Лілії ПРОЦІВ, захід покликаний проаналізувати становище сім’ї в Україні на сучасному етапі та виробити спільну програму дій задля зміцнення інституту сім’ї в Україні, поєднати зусилля у цьому релігійних і громадських організацій, державних органів і установ, які працюють в напрямку підтримки сім’ї.

Проведення Конгресу ініційовано Фундацією „Родина – майбутнє завтрашнього дня“ (Бельгія) та Митрополичою Комісією у справах сім’ї Української Греко-Католицької Церкви за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Конгреси Родин відбуваються в усьому світі з 80-х років ХХ століття. Метою цих конгресів є обговорення та спільний пошук шляхів вирішення проблем, пов’язаних із родиною та подружжям у світлі християнських цінностей, обмін досвідом як між окремими особами, так і між організаціями, які працюють для розвитку родини.

У Конгресі братимуть участь представники всіх традиційних християнських Церков, юдеїв і мусульман, представники органів державної влади, громадських організацій, делегатів з інших країн та всіх, кому не байдужа доля сучасної сім’ї в Україні.

Під час роботи Конгресу 9 - 11 травня з доповідями виступатимуть фахівці у галузях соціології, психології, медицини, філософії, політології, представники традиційних християнських Церков, громадських організацій. Реалізацію державної сімейної політики в Україні презентує Міністру України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій ПАВЛЕНКО.

Початок роботи Конгресу щоденно о 09:30.

Місце проведення: Міжнародний центр культури і мистецтв (Жовтневий палац), вул. Інститутська, 1 .