Усі проекти програм громадських організацій стосовно дітей, молоді, жінок на сім’ї на 2006 рік мають бути захищені відкрито

Усі проекти програм громадських організацій стосовно дітей, молоді, жінок на сім’ї на 2006 рік мають бути захищені відкрито

17 квітня у Міністерстві України у справах сім’ї, молоді та спорту відбулось чергове засідання конкурсної комісії з розгляду проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, молоді, жінок на сім’ї на 2006 рік.

У ньому взяли участь Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій ПАВЛЕНКО, заступник Міністра Тетяна КОНДРАТЮК та члени конкурсної комісії.

Міністр виступив з низкою пропозицій з покращення ефективності проведення конкурсу. Зокрема, Юрій ПАВЛЕНКО зазначив, що усі проекти програм громадських організацій стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї на 2006 рік мають бути захищені відкрито.

А для того, щоб комісія потім могла контролювала реалізацію програм та використання коштів, Міністр вніс пропозицію щодо подовження її роботи протягом цілого року.

Нагадаємо, 10-11 квітня у Міністерстві пройшов відкритий захист 52 проектів програм 31 організації.

Усього ж було прийнято 298 програм від 91 молодіжної та дитячої громадської організації.

Зазначений конкурс був оголошений Міністерством 21 лютого, прийом конкурсної документації тривав до 21 березня 2006 року.

Сумарний бюджет поданих програм становить близько 42 млн. грн., в той час як державним бюджетом на підтримку молодіжних громадських організацій передбачено кошти в сумі 11,5 млн. грн., в тому числі 3 млн. грн. для громадського об’єднання "Сузір’я", а на підтримку дитячих громадських організацій – 600 тис. грн.

Проекти програм подавалися на конкурс громадськими організаціями за пріоритетами, які були затверджені рішенням колегії Мінсім’ямолодьспорту.

Серед пріоритетів : соціальний захист дітей та молоді (подано 47 програм), формування світогляду, підтримка творчих ініціатив дітей та молоді (подано 76 програм), формування лідерських якостей та правової культури дітей і молоді (подано 56 програм), формування здорового способу життя дітей та молоді (подано 54 програми), зміцнення інституту сім’ї, сприяння покращенню демографічної ситуації в Україні (подано 11 програм), сприяння інтеграції українських молодіжних громадських організацій, їх спілок до світових молодіжних структур (подано 54 програми).

Створена експертна комісія має розглянути всі 298 проектів програм та надати свої висновки конкурсній комісії до 12 квітня.

За результатами висновків експертів та захисту програм конкурсною комісією буде прийматись рішення про фінансування програм.