Школярів Києва посвятять у “кобзарики”
- Автор
- Дата публикации
- Автор
![Школярів Києва посвятять у “кобзарики”](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/8/2d/47115976-e5afc7f788b8d6325a37d2af6f0242d8.jpg?v=7152_1)
В четвер, 13 квітня 2006 року, о 10 годині в Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться посвята у “кобзарики” учнів першого класу середньої школи №112 ім. Т.Г. Шевченка. З привітальним словом до першачків, батьків та учнів старших класів звернуться заступник генерального директора музею Тетяна Чуйко та член Спілки письменників України Василь Довжик.
Майбутні кобзарики отримають значки з портретом Т. Шевченка. Пізніше працівники музею проведуть екскурсію виставкою “Живопис Тараса Шевченка”, яка триває в музеї, повідомляє прес-служба Національного музею Т. Шевченка.