Пробігтися заради дітей вирішив студент зі Львова

Пробігтися заради дітей вирішив студент зі Львова

Пробігтися заради дітей вирішив студент зі Львова Андрій Максимович. За сорок днів він має подолати відстань від східного до західного кордонів України. У такий спосіб він намагається привернути увагу меценатів до проблем новонароджених дітей. І зібрати кошти на купівлю обладнАння для пологових будинків Львівської області.

Пробіг заради дітей Андрій Максимович розпочав від російсько-українського кордону у Луганській області. За сорок днів студент-міжнародник Львівського університету імені Франка має подолати тисячу триста п'ятдесят кілометрів. По всіх містечках, які оббігатиме, планує зібрати пожертви на медичне обладнання для пологових будинків Львівщиниі. Найбільше сподівається на допомогу бізнесменів. Загалом Андрій розраховує зібрати п'ятсот тисяч.

Андрій Максимович, кооринатор проекту "Пробіг заради дітей": - Власне так з того, що ми побачили нас найбільше вразила ситуація у пологових будинках, особливо обладнання датоване семидесятими-вісмдесятими роками, коли ці недоношені діти лежать в цих інкубаторах, і то вони поламаються то ще шось, то ще шось, тобто дуже багато проблем.

Поки що до ідеї Андрія ніхто не долучився - він біжить сам. "Пробіг заради дітей" він запланував ще під час навчання у США - там такі заходи досить популярні. Закономірно, що ідею пробігу підтримали у посольстві США в Україні.

Андреа Калан, Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (США): - Я дуже хочу побачити, що буде після двадцять першого травня, побачити, як Андрій відчуває себе після пробігу і тоді що буде в цих лікарнях.

Раніше українці бігали лише в Києві - Пробіги "заради життя" та "під каштанами" збирають кошти на потреби ВІЛ-інфікованих та хворих дітей. Андрій Максимович переконаний у користі таких заходів. Він не проти, щоб до його пробігу долучилося якомога більше людей.