Конкурс на здобуття премії Київського міського голови одиноким молодим татусям

Автор
Конкурс на здобуття премії Київського міського голови одиноким молодим татусям

Відповідно до розпорядження Київського міського голови від 11.02.2005 року № 40 “Про заснування премії Київського міського голови одиноким молодим татусям, які самі виховують дітей” вже другий рік поспіль в м. Києві проходить конкурс на здобуття премії Київського міського голови одиноким молодим татусям, які самі виховують дітей.

Від Голосіївського району в минулому році лауреатами міського конкурсу стали Шибанов Ярослав Миколайович та Писаненко Дмитро Данилович. І Ярослав Миколайович і Дмитро Данилович – молоді чоловіки, які на жаль втратили своїх дружин, і змушені виховувати своїх дітей самотужки.

Молодих татусів нагородили преміями та подяками Київського міського голови.

І в цьому році від Голосіївського району також лауреатами конкурсу стали два одиноких молодих батька.

Антонюк Олександр Миколайович молодий татусь-вдівець виховує восьмирічного сина. Євген любить читати, відстоює свою думку, виявляє високу старанність та працездатність. Батько приділяє велику увагу вихованню та навчанню дитини.

Бурому Андрію Валентиновичу також довелося виховувати самому сина. Олександр захоплюється малюванням, завжди приймає активну участь в позакласних заходах класу. Здібний, вихований хлопчик, має високий рівень знань з усіх предметів, зарекомендував себе сумлінним та організованим учнем.

Урочисте нагородження преміями та подяками Київського міського голови відбудеться напередодні Міжнародного Дня сім’ї.

Маємо надію, що в наступному році Голосіївський район також матиме можливість привітати молодих татусів з перемогою в конкурсі.