Міська виставка дитячої творчості з образотворчого, декоративно – ужиткового мистецтва та художніх ремесел

Міська виставка дитячої творчості з образотворчого, декоративно – ужиткового мистецтва та художніх ремесел

З 3 по 6 квітня 2006 року в Київському Палаці дітей та юнацтва проходить міська виставка дитячої творчості з образотворчого, декоративно – ужиткового мистецтва та художніх ремесел, повідомляє прес-служба ГУ освіти і науки КМДА.

Виставка проводиться відповідно до Положення про Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості ”Чисті роси”. Офіційне відкриття: 04 квітня 2006 року о 16:00 в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. Січневого повстання, 13).

До участі у роботі виставки запрошені учні (вихованці) загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Києва віком від 6 до 18 років. Загальне керівництво у підготовці та проведенні виставки здійснює: - Головне управління освіти і науки КМДА; - Київський Палац дітей та юнацтва. Мета і завдання проведення виставки - виявлення талановитих і обдарованих дітей та молоді у різних видах мистецтва, сприяння подальшому розвитку їх обдарувань, залучення юних аматорів до активної участі в мистецькому житті країни та формування творчої еліти України.

На міську виставку подаються твори живопису, графіки, скульптури, вироби декоративно-ужиткового мистецтва та художніх ремесел (декоративний розпис, витинанка, художня вишивка, писанкарство, плетіння з лози, рогози, соломки, гончарні вироби, різьблення та інкрустація по дереву, іграшка, флористика тощо). Журі оцінює подані на виставку роботи за критеріями: художній рівень та індивідуальність виконання, сучасна спрямованість роботи, відповідність народним традиціям, композиційна досконалість, відображення місцевого колориту, багатство творчих прийомів, якість оформлення робіт і визначає переможців у кожному з жанрів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, художніх ремесел. Учасники міської виставки нагороджуються відповідними дипломами, переможці – дипломами лауреатів та спеціальними призами оргкомітету та творчих колективів і організацій.