Прес-брифінг з нагоди Всеукраїнської кампанії Я - проти насильства!

Автор
Прес-брифінг з нагоди Всеукраїнської кампанії Я - проти насильства!

1 серпня 2010 року о 18:30 на Софіївській площі у Києві відбудеться прес-брифінг, присвячений початку Всеукраїнської кампанії «Я - проти насильства!». Кампанія, спрямована на заохочення українців до неприйняття домашнього насильства, є спільним інформаційним заходом Міністерства України в справах сім’ї, молоді та спорту та програми ЄС «Права жінок та дітей в Україні».

Під час події журналісти зможуть отримати та побачити:

· Більше 1000 волонтерів створять символічне малинове коло на підтримку кампанії;

· Інтерв’ю та коментарі експертів, статистичні дані;

· Скляні машини, які будуть їздити по 6 містах України із живими людьми, які ілюструватимуть той факт, що кривдники, як правило, виглядають та поводяться як звичайні люди.

До участі у заході запрошено Міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіля Сафіулліна, заступника Міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту Світлану Толстоухову, Голову Представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануел Пінту Тейшейра, а також зірок мистецтва та спорту.

Кампанія «Я - проти насильства!» буде проходити протягом серпня одночасно в 6 містах України та включатиме зовнішню рекламу, розповсюдження браслетів на вулицях, курортах та розважальних закладах, події для ЗМІ, буклети для жертв насильства, інформаційні акції в Інтернеті.

Коли домашнє насильство та насильство проти дітей стануть соціально неприйнятними, жертвам буде легше розповісти про це та знайти допомогу, легше буде покарати або змінити поведінку тих, хто їх кривдить, та легше обговорювати цю проблему публічно.

Акредитація журналістів проводиться за тел: 050-355-11-59