Україна створить потужні центри олімпійської підготовки спортсменів

Україна створить потужні центри олімпійської підготовки спортсменів

Повідомив Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій ПАВЛЕНКО під час прес-конференції 16 березня.

Зокрема, Міністр повідомив про те, що Розпорядженням Президента України визначено перелік спортивних об’єктів, які будуть суттєво реконструйовані та оновлені.

Зокрема, планується створення 4 сучасних центрів з олімпійської підготовки та низки спортивних об’єктів, де спортсмени зможуть повноцінно готуватися до відповідальних змагань.

Центром підготовки з зимових видів спорту стане навчально-спортивна база "Тисовець", що у м. Сколе Львівської області. Її реконструкція та облаштування має бути завершено протягом цього року.

Підготовка до літніх змагань здійснюватиметься на базі спортивних об’єктів Автономної Республіки Крим.

Також, буде прискорено реконструкцію Олімпійського центру з льодових та інших видів спорту "Олімпійське селище" на Державному підприємстві центральній навчально-тренувальній базі з ковзанярського спорту «Льодовий стадіон».

Для ігрових видів спорту відповідний Центр олімпійської підготовки буде створено в с. Гореничі, Києво-Святошинського району.

Юрій ПАВЛЕНКО зазначив також, що до 1 грудня 2007 року буде завершено реконструкцію Олімпійського дому у м. Києві.

Також, буде перевірена низка інших спортивних об’єктів з метою формування рекомендацій до подальшої реконструкції та оновлення для приведення у відповідність до найвищих стандартів.

Зараз розглядається можливість передачі до державної власності спортивних об'єктів, які належать до власності профспілок України. За словами Міністра, це дозволить державі комплексно розвивати як спортивну інфраструктуру так і види спорту, які зможуть готуватися на цих об’єктах.

Також, за словами Міністра, буде розроблено соціальні нормативи рівня забезпеченості населення спортивними спорудами для занять масовим спортом.