Вінницька облрада затвердила комплексну програму Сільська школа

Вінницька облрада затвердила комплексну програму Сільська школа

Вінницька обласна рада затвердила комплексну програму розвитку навчальних закладів у сільській місцевості "Сільська школа" на період 2006-2010 років.

За прийняття програми проголосували 60 із 71 депутата, присутнього на сесії облради (усього в облраді 97 депутатів).

Відповідно до рішення, загальне фінансування програми передбачається в розмірі 16,4 млн. гривень, у тому числі 1,5 млн. гривень – з обласного бюджету, 10,1 – з місцевих бюджетів й 4,4 млн. гривень – залучені кошти.

Програма "Сільська школа" розроблена з метою комплексного нормативно-правового, організаційно-управлінського й учбово-методичного забезпечення розвитку системи освіти в сільській місцевості Вінницької області, де функціонують 863 загальноосвітні школи з 102,8 тис. учнів.

Програма "Сільська школа" передбачає також створення умов для навчання здібних і обдарованих дітей із сільської місцевості; удосконалення транспортного забезпечення для доставки дітей у школи; забезпечення сільських шкіл меблями, навчальним обладнанням, посібниками й літературою; поновлення дошкільної освіти в селах і створення мережі дошкільних навчальних установ у сільській місцевості; створення фізкультурно-спортивної бази в сільських школах.

У січні Вінницька облрада прийняла бюджет області на 2006 рік, затвердивши доходи обласного бюджету-2005 у розмірі 515,924 млн. гривень, видатки – на рівні 515,524 млн. гривень. Відповідно до рішення облради, в 2006 році видатки обласного бюджету на освіту становитимуть 97,54 млн. гривень.

//osvita.org.ua/