Олександр ОМЕЛЬЧЕНКО привітав жінок зі святом 8 березня

Олександр ОМЕЛЬЧЕНКО привітав жінок зі святом 8 березня

Ми, чоловіки, завжди готуємося до нього по-особливому і цього дня хочемо теплими, добрими словами освідчитися в глибокій повазі і щирій любові до Вас.

Усе, чому радіє чоловіче серце, все, що дарує нам відчуття справжнього людського щастя, нерозривно пов’язане з Вами, дорогі жінки. Бо наша доля земна освячена маминою колисковою, бабусиною молитвою і неповторною радістю кохання. Безмежно вдячні за можливість щодня з Вами спілкуватися, ми по-доброму заздримо Вашому вмінню віддавати ближнім тепло своїх сердець і душевну щедрість, приходити на допомогу всім, хто потребує уваги і опіки. Ви додаєте краси всьому, чого торкається Ваше серце, Ваш погляд, Ваші руки.

Обличчя одного з найкращих міст на землі також створюєте Ви, любі мої киянки! Нині Ви поруч із чоловіками творите славну біографію рідного Києва і є нашими надійними партнерами в усіх добрих справах.

Дорогі жінки! Знаю, що Ваша постійна підтримка і допомога є запорукою спільного успіху великої київської родини. Міська влада зацікавлена в тому, щоб Ви завжди були активними в усіх сферах багатогранного життя Києва і рік у рік намагається покращити умови Вашої праці, побуту, дозвілля. В числі наших першочергових завдань – захист материнства і дитинства, якісне медичне обслуговування, збільшення обсягів соціальної допомоги багатодітним сім’ям, жінкам-інвалідам, жінкам-ветеранам, одиноким матерям, усім малозабезпеченим киянкам.

Радію, що кілька років поспіль у наших пологових будинках народжується все більше і більше дітей. Це ознака того, що кияни стали жити заможніше, що вони відчули реальну турботу про себе і повірили в завтрашній день. Хай ця віра утверджується в Ваших серцях, додає Вам впевненості і надихає на нові звершення! Як міський голова, пишаюсь тим, що більшість із Вас має вищу освіту, а як чоловік, горджуся, що Київ може сміливо претендувати на статус світової столиці найпривабливіших і найграціозніших красунь. Тож нехай ніколи не в’яне Ваша чудова врода, хай невичерпною буде пречиста криниця Вашої долі!

Любі киянки! Дорогі матері і сестри, дружини, донечки і внучки! Цього святкового дня щиро бажаю, щоб Вас завжди супроводжували любов і повага, сімейна злагода, мир і благополуччя! Нехай Ваші усміхнені обличчя і Ваші очі, сповнені безмежного щастя, осяють Київ вічною весною і Божою Благодаттю!