Юрій ПАВЛЕНКО обговорив з Послами Німеччини та Польщі створення Центру захисту безпритульних дітей Діти вулиці.
- Автор
- Дата публикации
![Юрій ПАВЛЕНКО обговорив з Послами Німеччини та Польщі створення Центру захисту безпритульних дітей Діти вулиці.](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/0/4a/4e0957da-1e149e199b13e61299f998a4d3c494a0.jpg?v=7152_1)
24 лютого 2006 року Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій ПАВЛЕНКО зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина Дітмаром ШТЮДЕМАННОМ та Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща Яцеком КЛЮЧКОВСЬКИМ.
Сторони говорили про створення у Києві пілотного Центру захисту безпритульних дітей "Діти вулиці". Проект реалізується Київським міським центром соціальних служб для молоді та Німецько-Польсько-Української Спілкою Східної Європи в Україні.
Подібні центри являють собою селища, де мешкають соціальні сім’ї, куди потрапляють безпритульні діти. Зазначений центр зможе приймати до 80 дітей.
Під час зустрічі сторони дійшли згоди щодо основних розбіжностей у реалізації проекту, що надасть змогу якнайшвидше втілити його у життя.