Знайти свою родину

Знайти свою родину

На виконання Указу Президента України першочергові заходи щодо захисту прав дітей” та Постанови Кабінету Міністрів „Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу, розпорядження Київського міського голови „Про питання діяльності у м. Києві дитячих будинків сімейного типу” видане розпорядження Деснянської райдержадміністрації „Про створення у Деснянському районі дитячого будинку сімейного типу”.

Так, вирішено створити два дитячі будинки сімейного типу. Один з них планується збудувати у селищі Троєщина по вул. Леніна, 29 д. Його будівництво проводитиметься згідно типового проекту, після остаточного визначення меж земельної ділянки. Це питання вирішується в Головному управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації.

Другий напрямок передбачає розміщення дитячого будинку сімейного типу у багатокімнатній квартирі. Акціонерним товариством Холдингова компанія „Київміськбуд” до Деснянської райдержадміністрації передано 4 квартири по вул. Милославській,32/51 загальною площею 306 кв. м для розміщення дитячого будинку сімейного типу.

Бажання створити на базі власної родини дитячий будинок сімейного типу виявило подружжя Діцул, яка вже виховує чотирьох прийомних дітей. Кошти для облаштування дитячого будинку сімейного типу та проведення ремонтних робіт буде виділено з районного бюджету, що передбачено програмою соціально-економічного та культурного розвитку району на 2006 рік.

Підготовлено відповідну кошторисну документацію на створення та утримання дитячих будинків сімейного типу, яку подано до Головного фінансового управління Київської міської державної адміністрації.

Сьогодні в Деснянському районі проживає 3 сім`ї, в яких крім власних дітей виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування - сім`я Кононенків, Остролуцьких та Діцул.