Діти індиго - діти майбутнього?

Діти індиго - діти майбутнього?

Близко вісімдесяти відсотків дітей мають геніальні здібності. Україна - не виняток. Принаймні, так стверджують у Київському просвітницько-миротворчому центрі - піддавати це сумніву підстав немає. Цих дітей називають "діти-індиго", а простіше - "індижатка". Аби спонукати дорослих відволіктися від проблем буденних, як то: парламентські вибори, політреформа, доля РосУкрнерго, холодна війна Москви проти України абощо - у Києві влаштували прем’єрний показ американського фільму “Діти індиго”.

Ваша дитина не любить ходити у школу, але при цьому добре вчиться? Гіперактивна, або навпаки все переживає в собі? Чутлива та емоційна? І все хоче робити на свій лад? А вам кожного дня стає складніше приборкати її? Не переймайтеся. Можливо ваш малюк - індиго. Зазвичай таким дітям лікарі призначають заспокійливе. Але це неправильно, адже такі діти - просто інші, їх не потрібно ламати. Дітям-індиго потрібен особливий підхід, впевнений лікар-педіатр Олександр Штанько. Він консультує батьків дітей-індиго, яких іноді дратують занадто "розумні" розмови маленьких дорослих.

Олександр Штанько, лікар-педіатр:

- Однажды после сеанса массажа эта девоча сказала следующее: "доктор, мне так все надоело. Два года молчать и 1,5 года писять в памперс, разве такое возможно пережить еще раз?". То есть осознанность у них очень высокая, но возможность передать это сознание далеко не соотвествует возможности.

Якщо батьки ще можуть знайти спільну мову із дітьми, то вчителям це дається набагато складніше. Авторитарна радянська педагогіка тут не працює, стверджує Дмитро Остапчук, вчитель української мови. Завдання освітянина - розкрити внутрішні таланти дитини. Бо нецікаві уроки учні-індиго слухати не будуть. Дмитро працює класним керівником і каже: діти не терплять брехні та диктату вчителів старого гатунку.

Дмитро Остапчук, вчитель української мови:

- Феномен індиго полягає в тому, що ми, педагоги, повинні закцентувати свою увагу, щоб діти, якомога повніше реалізовувалися. Ось ця система, що говоримо одне, а робимо інше, вона як раз не працює з цими дітьми.

Окрім лікарів, психологів та вчителів за дітьми-індиго спостерігають астрологи. Вони стверджують, що аура таких дітей синього кольору. Зазвичай індиго мають екстрасенсорні здібності. Надзвичайними дітьми зацікавилися також і вчені. Індиго все частіше стають об'єктом досліджень.