Заняття у школах та дошкільних навчальних закладах міста Києва тимчасово призупиняються

Автор
Заняття у школах та дошкільних навчальних закладах міста Києва тимчасово призупиняються

У зв’язку з погіршенням метеорологічної ситуації, різким зниженням температури повітря (до -20°С, -28°С), з метою запобігання виникненню гострих респіраторних захворювань, випадків обмороження дітей, заняття у школах та дошкільних навчальних закладах міста Києва тимчасово призупиняються. Відповідне розпорядження підписав сьогодні Київський міський голова Олександр ОМЕЛЬЧЕНКО.

У розпорядженні Олександр ОМЕЛЬЧЕНКО доручив Головному управлінню освіти і науки КМДА призупинити заняття, організацію та проведення масових заходів, творчих конкурсів, роботу гуртків, спортивних змагань у дошкільних, позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів та форм власності з 23 січня до 25 січня включно. Окрім того, міський голова розпорядився забезпечити проведення комплексу робіт по безперебійній роботі тепломереж, підтримання оптимального температурного режиму у приміщеннях навчальних закладів.

Обов’язок своєчасного інформування киян відносно ситуації з відновленням навчання покладено на Управлінню інформаційного забезпечення КМДА.

//www.kievpress.info