Благодійний дитячий книжковий ярмарок до Дня Знань

Благодійний дитячий книжковий ярмарок до Дня Знань

27 - 30 серпня 2009 року напередодні Дня Знань в Українському домі відбудеться Благодійний дитячий книжковий ярмарок, ініційований Центром ділового та культурного співробітництва „Український дім” спільно з провідними вітчизняними видавництвами.

Програмою заходів передбачено:

· Всеукраїнський фестиваль морозива (29-30 серпня),

· Благодійний збір книжок „Придбай книжку – подаруй свято дітям, позбавленим батьківської турботи!”,

· Проведення конкурсів, розваг для дітей (рухливі ігри, вікторини, казкотерапія, читання з відомими письменниками, лотерея для дітей та ін.),

· Майстер-класи народних майстрів.

З метою популяризації українського книговидавництва в рамках виставки-ярмарку будуть проводитися презентації нових книжок та автограф-сесії відомих українських письменників.

Традиційно під час книжкового ярмарку відбудеться збір книг для вихованців шкіл-інтернатів з різних регіонів України. У цій акції візьмуть участь як видавництва, так і відвідувачі, серед яких – небайдужі до проблем дітей-сиріт діячі культури і мистецтв, політики, зірки шоу-бізнесу, відомі особистості (для інформації: під час проведення Благодійної дитячої книжкової виставки з нагоди Дня Святого Миколая у грудні 2008 року було зібрано та передано вихованцям шкіл-інтернатів Черкаської області близько 4 тисяч книжок; під час проведення дитячого книжкового ярмарку у рамках Всеукраїнської благодійної акції до Міжнародного дня захисту дітей було зібрано 5 тисяч книжок і журналів, а також благодійних внесків у розмірі 20 тисяч гривень від партнерів акції та відвідувачів, які було передано вихованцям шкіл-інтернатів Житомирської, Чернігівської, Київської областей та міста Києва.

Мета благодійної акції - спільними зусиллями систематично й регулярно поповнювати бібліотечні фонди у дитячих закладах (школах-інтернатах, дитячих будинках) у різних областях України, а також створювати дитячі бібліотеки, сприяючи інтелектуальному й духовному розвитку дітей.

29 - 30 серпня відбудеться Всеукраїнський фестиваль морозива, що включає презентації продукції вітчизняних виробників, виставку-продаж морозива, розваги, конкурси, змагання.

Чекаємо Вас в Українському домі 27 – 30 серпня, з 11.00 до 20.00