Обдаровані діти України тепер мають сильнішу підтримку

Обдаровані діти України тепер мають сильнішу підтримку

Днями у Києві, керівники двох громадських організацій - голова Дитячого фонду України Валентина Усенко і ректор Малої академії літератури і журналістики Василь Тарчинець - підписали протокол намірів, яким засвідчили взаємну зацікавленість питаннями поліпшення роботи серед дітей та обопільної співпраці у рамках своїх статутних завдань.

Сторони домовились сприяти творчій діяльності обдарованих дітей України, проводити спільні заходи, повідомляє прес-служба Малої академії літератури і журналістики. А найголовніше - ініціювати та розробляти проекти з питань поліпшення захисту, виживання та соціального забезпечення дітей, які можуть вноситись на обговорення та прийняття Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України та місцевими органами влади.

У січні місяці поточного року керівники громадських організацій мають намір розробити та укласти угоду співпраці між громадською дитячою творчою організацією “Мала академія літератури і журналістики” та Всеукраїнською організацією Дитячий фонд України. Керівника МАЛіЖ Василя Тарчинця включено до складу правління дитячого фонду, а його голову Валентину Усенко до складу вченої ради та ректорату академії.

//osvita.org.ua/