Шлях до безпечного сексу

 Шлях до безпечного сексу

Їх починають розміщати у столиці – в місцях, де найбільше молоді. Рожевий автомат з п‘ятьма кнопочками – вставляєш купюру – отримуєш гумку. Поки цей Кондомат – один – у нічному клубі, влітку по Києву їх поставлять 15. Ідеолог боротьби зі СНІДом – Фонд Олени Франчук «АнтиСНІД» - запевняє: ця скринька – шлях до безпечного сексу: купувати тут презервативи психологічно легко та можна у будь-який час. Нині ж студенти скаржаться: вночі більшість аптек не працює, а безкоштовно презервативи роздають нечасто.

Павло Піменов, директор з комунікацій Фонду Олени Франчук "АнтиСНІД": «они заканчиваются – это главная издержка бесплатного распространения, поэтому бесплатное распространение – это напоминание – очень важное -, но напоминание, это не панацея. – панацея – это постоянно действующая механика – бизнес».

Ціни – як в аптеці. Для заможних - класу преміум, для студентів – варіант: «дешево, але сердито» - такі автомати поставлять у гуртожитках - заявки на встановлення вже є від прогресивних Могилянки та Університету імені Шевченка. Зламати Кондомат майже неможливо, запевняють виробники.

Андрій Ткачук, директор фірми – розповсюджувача кондоматів: «кондомат сделан из стали полтора миллиметра, мы можем утолщать эту сталь. Он имеет полностью вандалозащищенный корпус, мы будем устанавливать их внутри помещений, а сейчас идут разработки кондомата, который будет размещаться на улице».

До кінця року у столиці обіцяють встановити до півтисячі автоматів. Та ескперти підрахували: навіть 12 тисяч Кондоматыв в Україні не простоювали б без діла.