Фонд «Україна 3000» нагородив переможців молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України»

Фонд «Україна 3000» нагородив переможців молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України»

11 квітня 2009 року в приміщенні столичного Українському Домі пройшов Національний молодіжний форум «Новітній інтелект України». Форум є завершальною частиною Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України», який вже втретє проводить Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000».

У заході взяли участь Голова Наглядової ради Фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко, міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко, народний депутат України, член Комітету з питань науки і освіти Леся Оробець, заступник міністра освіти і науки України Павло Полянський, голова представництва MSI в Україні Айрін Чен, директор освітніх програм корпорації Intel в Україні Тетяна Нанаєва, Голова правління Фонду «Україна 3000» Олександр Максимчук, представники державної і місцевої влади, Академії наук та Академії педагогічних наук України, освітянської спільноти, громадських установ, бізнес-структур, організаторів конкурсу, а також понад 400 молодих людей з усіх областей України, які взяли участь в конкурсі «Новітній інтелект України».

Організатори та партнери форуму - Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000», Державний департамент інтелектуальної власності, Інститут обдарованої дитини, Союз обдарованої молоді та інші державні й громадські інституції, які займаються розвитком та підтримкою талановитої молоді.

Ключова тема форуму - «Формування ефективного механізму суспільної підтримки інтелектуально обдарованої молоді». Серед тем, порушених його учасниками, - формування національної системи підтримки інтелектуально обдарованої молоді, створення системи громадського моніторингу реалізації національної програми підтримки обдарованої молоді та конкретні пропозиції щодо її модернізації та розвитку.

Також учасники форуму виступили з ініціативою створення системного періодичного видання «Біла книга молодіжної політики: як підтримати обдаровану молодь».

Наприкінці роботи форуму відбулася церемонія нагородження лауреатів ІІІ Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України».

Також відбулося нагородження лауреатів Почесного срібного знака «Новітній інтелект України».

Пані Катерина Ющенко привітала всіх переможців і подякувала партнерам конкурсу «Новітній інтелект України». Особливу подяку пані Катерина адресувала бізнес-структурам, які підтримали конкурс, за їхнє розуміння важливості соціальної відповідальності.

Звертаючись до учасників форуму, Катерина Ющенко зазначила: «Я б дуже хотіла, щоб усі ви змогли себе реалізувати. Але важливо, щоб ви розуміли, що для цього треба не тільки добре вчитися і бути розумними. Важливо вміти втілити свої ідеї в життя. Ми запровадили цей конкурс не тільки для того, щоб узнати, хто краще знає ту чи іншу тему, а щоб виявити тих, хто може з нею щось зробити - змінити систему, бізнес, економіку, політику».

Пані Катерина закликала молодих людей розвивати свої таланти в Україні, а виїжджаючи за її межі - гідно представляти інтереси нашої країни.

ІІІ Всеукраїнський молодіжний конкурс «Новітній інтелект України» тривав з 24 жовтня 2008 року до 20 січня 2009 року. Він складається з трьох номінацій: Конкурс наукових досліджень з гуманітарної та економічної тематики (на задані організаторами теми), Конкурс бізнес-ідей та Конкурс соціальних проектів. Партнери конкурсу представили низку спеціальних пропозицій. Загалом на конкурс надійшло 1 732 роботи.

Регіональні відбіркові етапи конкурсу проходили з 23 лютого по 16 березня. Також Національна конкурсна комісія визначила переможців у номінаціях Конкурс соціальних проектів та Конкурс бізнес-ідей.