Дніпропетровськ опікується здоров'ям дітей

Автор
Дніпропетровськ опікується здоров'ям дітей

На базі Будинку дитини № 1 м. Дніпропетровська здійснено ремонт приміщень на суму 250,9 тис. грн., та створено центр ранньої медико-соціальної реабілітації для дітей віком від 3-х місяців до 7 років з цілодобовим перебуванням матері та дитини; закуплено обладнання на загальну суму 110 тис. грн.

Окрім того, з липня 2008 року в Дніпропетровському обласному центрі проводиться реконструкція комплексу будівель та споруд обласної дитячої клінічної лікарні із загальною кошторисною вартістю - 45378,184 тис. грн.

В обласному діагностичному центрі відкрито новий операційний блок для проведення операцій на серці зі штучним кровообігом та розширення на 6 ліжок реанімаційної служби. Це дозволить у 2,5 -3 рази збільшити кількість операцій у дорослих та в 1,5 - 2 рази у дітей.

У Дніпропетровській обласній дитячий лікарні створений сурдологічний центр, де дітям надається консультативна допомога, при необхідності проводиться оперативне лікування - кохлеарна імплантація. За кошти обласного бюджету закуплено 8 кохлеарних імплантів на суму 1075,00 тис. грн., обладнання для оперативного лікування туговухості на суму 1297,00 тис. грн.