Свобода організовано здала кров для дітей, хворих на лейкемію

Свобода організовано здала кров для дітей, хворих на лейкемію

У віторок, 17 лютого Рівненська міська організація ВО "Свобода" провела акцію "Українська кров - українським дітям". Три десятки "свободівців" здали кров для дітей, хворих на лейкемію, що лікуються в гематологічному відділенні Рівненської обласної дитячої лікарні.

"Це не одноразова акція, - зазначив заступник голови РОО ВО "Свобода", лікар-хірург ЦМЛ Андрій Бортнік. - Ми плануємо повторно здавати кров кожних два місяці. Діти, які лікуються від лейкемії, потребують частого переливання крові."

Андрій Бортнік закликає інші патріотичні організації наслідувати приклад ВО "Свобода" та допомагати дітям, тому що діти - майбутнє держави.

Завідувач онкогематологічного відділення Майя Барабаш розповіла, що відділенню не вистачає донорів. "При подібних хворобах на виготовлення одного флакона препарату потрібно 3-4 донори, а на добу потрібно використати 4 а то й 8 флаконів. На жаль, зараз мало людей, які переймаються не лише власними проблемами", - сказала Майя Барабаш.

Цим дітям потрібно допомогти, - вважає завідуюча відділенням комплектування донорських кадрів Майя Гнатюк. За її словами, кров здають в основному родичі, а організовані колективи практично не приймають участі в здаванні крові для переливання.