Катерина Ющенко взяла участь у роботі секції «Якісна освіта для дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями та із соціально неблагополучних сімей»

Катерина Ющенко взяла участь у роботі секції «Якісна освіта для дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями та із соціально неблагополучних сімей»

19 вересня 2008 року Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко взяла участь у роботі секції «Якісна освіта для дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями та із соціально неблагополучних сімей». Захід пройшов у залі «Дружба» табору «Морський» в МДЦ «Артек».

У дискусії взяли участь понад 50 чоловік - керівники та співробітники державних інституцій, освітніх закладів, благодійних організацій, які опікуються проблемами освіти та виховання дітей з обмеженими можливостями, з усіх регіонів України та з-за кордону. Виступаючі виносили на розсуд аудиторії методики та практики, впроваджені в їхніх закладах, обмінювалися досвідом реалізації ініціатив із впровадження нових форм освіти для дітей з особливими потребами - інтегрованого навчання та інклюзії, а також висловлювалися за вдосконалення законодавства щодо спеціальної освіти.

Після закінчення роботи секції пані Катерина Ющенко вирушила до Палацу «Суук-Су», де відвідала концерт-роздум доктора мистецтвознавства, ведучого експерта Нобелевських концертів Михайла Казініка (Стокгольм, Швеція).

Паралельно тривали засідання ще двох секцій, які відбулися в артеківській школі, - «Вища школа: напрямки реформування університетської освіти в умовах подальшої глобалізації освітнього та економічного простору» та «Освіта упродовж життя: як і чому вчити дорослих». Також відбулося засідання Молодіжної асамблеї форуму на тему «Підтримка обдарованих дітей та молоді. Розвиток креативного мислення в умовах стандартизації освітнього процесу».

Після закінчення роботи секцій презентації своїх програм і проектів провели Благодійний фонд «Розвиток України» та Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000».