Гроші, виручені від продажу квитків на концерт "Музика всіх континентів", будуть передані в "Охматдит"

Автор
Гроші, виручені від продажу квитків на концерт "Музика всіх континентів", будуть передані в "Охматдит"

У Національній опері України в Києві пройде присвячений 60-річчю ООН концерт "Музика всіх континентів", а всі гроші, виручені від продажу квитків, будуть передані на ремонт і лікування пацієнтів онко-гематологічного центру української дитячої спеціалізованої лікарні при Міністерстві охорони здоров'я "Охматдит".

Як повідомив художній керівник і диригент концерту Герман МАКАРЕНКО сьогодні на прес-конференції в Києві, відомі артисти, які виступатимуть на концерті, погодилися одержати гонорар у декілька разів менше в порівнянні із звичайними, передає «Інтерфакс-Україна». Крім того, ці гонорари оплачуватимуть спонсори проекту, а всі гроші від продажу квитків будуть направлені в «Охматдит».

Відповідаючи на питання журналістів, він уточнив, що вартість квитків буде близька до вартості звичайних квитків в Національній опері, щоб вони були доступними всім верствам населення - від 5 до 200 гривень. Зараз в касі театру залишилися квитки вартістю від 10 до 60 гривень. У концерті візьмуть участь радник Президента України з питання культури, соліст Національної опери України, "Метрополітен Опера" (Нью-Йорк, США) і Маріїнського театру (Санкт-Петербург, Росія) Володимир ГРИШКО, народна артистка України і соліст Віденської опери Вікторія ЛУК’ЯНЕЦЬ і переможець конкурсу імені Володимира ГОРОВИЦА 2005 року Антоній БАРИШЕВСЬКИЙ. Концерт відбудеться в неділю, 23 жовтня.

//kmv.gov.ua