Визначено перелік хвороб, що можуть бути перешкодою для проходження зовнішнього тестування

Визначено перелік хвороб, що можуть бути перешкодою для проходження зовнішнього тестування

Зареєстровані учасники незалежного тестування, які 22 квітня через поважні причини не прийдуть у пункти незалежного оцінювання, матимуть змогу пройти додаткову сесію. Визначено 11 категорій громадян, яким за певних обставин це дозволено. Проте, думаю, що до цих людей додадуться й ті, які нічого не знали про незалежне оцінювання і, відповідно, не зареєструвалися, а такі особи теж є. Про це під час прес-конференції розповіла директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

За її словами, відповідно до спільного наказу Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я, не братимуть участі у незалежному тестуванні дві категорії осіб: військовослужбовці строкової служби, які цього року звільнені в запас, та інваліди I-II груп, для яких Український центр оцінювання якості освіти не може створити умов для проходження тестування.

"Таким людям видаватимуть довідку, з якою вони можуть звертатися у приймальну комісію ВНЗ і там проходити співбесіду. Перелік запитань на співбесіду має бути затверджений Міністерством освіти і науки та опублікований", - додала директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Також визначено перелік хвороб, що можуть бути перешкодою для проходження зовнішнього тестування. В такому разі, абітурієнти повинні мати довідки про захворювання від місцевих закладів охорони здоров’я.