Профілактичні заходи з метою запобігання масовому розповсюдженню грипу, пташиному грипу та іншим гострим респіраторним захворюванням

Профілактичні заходи з метою запобігання масовому розповсюдженню грипу, пташиному грипу та іншим гострим респіраторним захворюванням

Київська міська державна адміністрація організувала ряд профілактичних заходів з метою запобігання масовому розповсюдженню грипу, пташиному грипу та іншим гострим респіраторним захворюванням, а також з метою захисту населення міста від захворювань на грип. Про це йдеться у відповідному розпорядженні КМДА.

ГУ охорони здоров`я і медичного забезпечення мають своєчасно інформувати населення міста через засоби масової інформації про стан захворюваності на грип, пташиний грип та інші гострі респіраторні захворювання і необхідні профілактичні заходи. Також їм доручили підготувати лікарні і поліклініки до роботи в умовах епідемії грипу, пташиного грипу і ОРЗ, створити запас необхідних медикаментів, засобів індивідуального захисту медпрацівників. Також в разі необхідності в лікарнях будуть поставлені додаткові ліжка і збільшено кількість кабінетів для щеплень. При цьому Головне управління охорони здоров`я організує безкоштовні щеплення від грипу контингентам груп ризику, в які потрапляють 2,7 тисячі літніх людей, які живуть в будинках для літніх людей, і персонал цих закладів, 1,7 тисяч дітей і персоналу дитячих будинків і притулків, 3,4 тисяч учнів і вихователів шкіл-інтернатів, 730 співробітників господарства "Птахофабрика "Київська".

Адміністрація доручила комунальному підприємству "Фармація", керівникам аптек всіх форм власності створити запас ліків і вітамінів, а також засобів профілактики грипу і ОРЗ.

Адміністрація також доручила Головному державному санітарному лікарю Києва забезпечити моніторинг циркуляції вірусів і захворюваності в місті грипом, пташиним грипом і ОРЗ, а також санітарно-епідеміологічній службі посилити санепідконтроль за "Птахофабрикою "Київська", яка повинна організувати профілактичні щеплення проти грипу співробітникам фабрики, створити запас дезинфікуючих засобів і посилити контроль за дотриманням санітарно-епідеміологічного режиму. Контроль за виконанням цього розпорядження покладено на заступника голови Київської міської державної адміністрації Валерія БІДНОГО.

//kmv.gov.ua