Вихованці інтернатів та дитячих будинків Києва взяли участь у фестивалі «Талановиті діти України»

Вихованці інтернатів та дитячих будинків Києва взяли участь у фестивалі «Талановиті діти України»

Цей фестиваль відбувся у Колонній залі КМДА за підтримки Київського міського голови Леоніда Черновецького та Міністерства освіти та науки України.

Конкурс оцінювало поважне журі: народні артисти України Володимир Гришко та Наталія Бучинська, олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики Лілія Подкопаєва, співачка Наталка Карпа, співак Віталій Козловський, редактори журналів, представники політичної та спортивної еліти.

Учасники були поділені на дві вікові категорії: молодша (від 5 до 10 років) та старша (від 11 до 15 років). Юні таланти ретельно готувались до фестивалю і запропонували свої найкращі співочі та хореографічні номери, відкрили щирі дитячі серця присутнім і заполонили їхні душі чистотою та відвертістю почуттів, які щедро вклали в кожну пісню, в кожен танок.

Співголова депутатської фракції Київради «Блок Леоніда Черновецького» Алла Шлапак зазначила: «Стіни міської дрежадміністрації, мабуть, ніколи раніше не відчували такої хвилі позитивної енергії. Київська влада на чолі з мером і надалі підтримуватиме проведення подібних фестивалів, щоб вкотре довести – кожній юній особистості конче потрібна увага дорослих…»

Десятки посмішок, прекрасні юні голоси подарували дорослим справжню подорож у країну під назвою «Дитинство». Дивували яскраві костюми та професійність кожного номеру, що виконували вихованці столичних інтернатів.

Усі учасники, а їх було 35, отримали від Блоку Леоніда Черновецького грошові премії – по 100 гривень кожному, подарунки від спонсорів та похід до одного з ресторанів. Єдиним же переможцем цього конкурсу стали любов і турбота, яких так бракує дітям, позбавленим батьківського піклування.