Великі серця маленького життя

Автор
Великі серця маленького життя

14 грудня 2006 року, у приміщенні Музею українського народного декоративного мистецтва відбулася урочиста церемонія нагородження авторів кращих робіт Всеукраїнського конкурсу творчості "Велике серце маленького життя", що проходив за підтримки Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту.

Тема конкурсу, в якому взяли участь вихованці дитячих будинків України, – "Духовний початок – надії і мрії". Переможцем у номінації "Літературний твір" став 9-річний Олександр Андрійчук, а в номінації "Витвір образотворчого мистецтва" – 17-річна Іванна Рєпіна. Нагородами і цінними подарунками від журі конкурсу відзначені 34 вихованці дитячих будинків, що представили свої роботи. А всього на конкурс надійшло більше 5 тисяч письмових і більше 8 тисяч образотворчих і декоративних робіт (малюнки, вишиванки, аплікації, живопис по склу, тканині).

Спеціальні подарунки від Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту отримали Олександр Старостенко з малюнком "Янгол" та Вікторія Солярова за оповідання "Найдорожча людина".