Кількасот дітей з особливими потребами мали нагоду здійснити подорож найекзотичнішими країнами світу

Кількасот дітей з особливими потребами мали нагоду здійснити подорож найекзотичнішими країнами світу

Таку можливість вони отримали, відвідавши виставу "Подорож твоєї мрії", організовану напередодні відзначення Міжнародного дня інвалідів у клубі "Бінго". Феєричне дійство, що складалося з яскравих виступів юних артистів Зразкової студії сучасного танцю "Майстер-клас" (керівник Ірина Кисиленко), змусило вдячних глядачів долучитися до подій, що відбувалися на сцені. А гідом у казковій подорожі стала справжнісінька "зірка" вітчизняного шоу-бізнесу - заслужена артистка України Ірина Шинкарук.

Окрім чудової вистави на гостей чекало святкове частування: солодощі, фрукти, газовані напої. Про "солодкий стіл" подбали працівники управління праці та соціального захисту Святошинської райдержадміністрації. За словами начальника управління Ірини Жидченко, у районі нині мешкає близько 700 дітей, що мають різні групи інвалідності. Організувати проведення вистави допомогли працівники районного відділу культури на чолі з Іриною Трусовою.

Особисто посприяли в організації свята для дітей із функціональними розладами керівники району: святошинський голова Володимир Мазепа та його заступники Олександр Кононенко, Наталя Пазенко, Сергій Назаренко, Олег Шевченко, а також представники депутатського корпусу. Неоціненною, як і зазвичай, була підтримка волонтерів Святошинського районного Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді під керівництвом Ірини Крижанівської.