8 грудня у Запорізькому національному університеті (ЗНУ) проходитиме Обласна дитяча конференція, присвячена проблемам ООН
- Автор
- Дата публикации
![8 грудня у Запорізькому національному університеті (ЗНУ) проходитиме Обласна дитяча конференція, присвячена проблемам ООН](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/9/24/63be9300-a85cf3d585f026583591780442b9e249.jpg?v=7154_1)
Місце проведення: І навчальний корпус ЗНУ, аудиторія №50. Початок о 12 годині. Організатори: "Естонський клуб" (м. Запоріжжя), студентська рада та відділ гуманітарної освіти та виховання ЗНУ.
У програмі – діюча модель ООН, тематичні ігри та конкурси. Серед запрошених – представники усіх закладів середньої освіти м.Запоріжжя, а також гості із Запорізької області: із Бердянська, Маріуполя, Токмака.