У Львові дві сім’ї – одна має восьмеро дітей, інша – трійню отримали квартири

У Львові дві сім’ї – одна має восьмеро дітей, інша – трійню отримали квартири

2 листопада, у Львові дві сім’ї – одна має восьмеро дітей, інша – трійню, отримали нові квартири на вул. Драгана (Сихів). Сім’я Півкач, що має восьмеро дітей отримала п’ятикімнатну квартиру, площею 147 квадратних метрів. Півкачі стояли у черзі на квартиру з 1977 року. У попередній трикімнатній квартирі родина мешкала вісім років. Найстаршій дитині 13 років, наймолодшій 1 рік та два місяць.

Сім’я Бейда, у якій 2003 році народилася трійня, отримала трикімнатну квартиру, площею 95 квадратних метри. До цього родина мешкала разом із батьками.

Вартість одного квадратного метра у цих будинках становить близько 750 доларів США. За словами одного з працівників фірми, що вела будівництво житла, інші мешканці цього будинку зараз перепродають свої квартири за 1150 доларів США за 1 кв. м.

Владі міста це житло не обійшлося жодної копійки, місто їх отримало у формі інвестиційного внеску у розвиток міста.

За словами в.о. начальника управління житлово-комунального господарства Львівської міської ради Марії Желіско, цього року у нові квартири мають переселити мешканців з аварійного будинку на вул. Кузневича 22. У Львівській міській раді на квартирному обліку перебуває 23 тис. 256 сімей. Перший черговик на обліку перебуває з 1964 року.

У списку для першочергового надання житла –6 тис. 538 сімей, у списку позачергового надання житла 1 тис. 627 сімей.

Про це інформує ЗІК.