Зірки естради та спорту підтримують благодійну акцію на допомогу хворим дітям

Зірки естради та спорту підтримують благодійну акцію на допомогу хворим дітям

1 листопада цього року стартує черговий етап благодійної акції, яку проводять Пласт – Національна скаутська організація України і Благодійний фонд „Дитячий світ”, кінцевою метою якого є збір 1 мільйона гривень для придбання реанімобіля (операційної на колесах) для Всеукраїнського науково-практичного центру дитячої кардіології і кардіохірургії.

Цього дня зірки української естради та видатні українські спортсмени відкриють акцію своїми благодійними внесками.

1 листопада о 12:00 відбудеться брифінг для ЗМІ.

Адреса: м. Київ, вул. 40-річчя Жовтня, 15, банк „Надра (район ст. метро „Либідська”).

Під час брифінгу Лілія Подкопаєва, гурти „Танок на майдані Конго”, „Тартак”, „СМС” і співачка Світлана Лобода зроблять свої благодійні внески.

Ініціаторами акції є Всеукраїнський благодійний фонд „Дитячий світ” та банк „Надра”. Акцію підтримали зірки української естради і спорту Лілія Подкопаєва, Яна Клочкова, Катерина Серебрянська, гурти „Танок на майдані Конго”, „Тартак”, „СМС”, співачка Світлана Лобода та інші. Акція зі збору коштів проходитиме у трьох містах України – Києві, Львові і Донецьку з 1 по 3 листопада. В ці дні скаути з Національної скаутської організації України „Пласт” здійснюватимуть збір коштів у відділеннях банку „Надра”. Кожен, хто зробить свій внесок на придбання реанімобіля, отримає символічний подарунок.

Програма акції:

1 –3 листопада скаути проводитимуть збір коштів у відділеннях банку „Надра” у Києві, Львові і Донецьку.

3 листопада з 10.00 до 12.00 понад 200 скаутів будуть проводити збір коштів на центральних вулицях Києва.