У столиці розроблять комплексну міжгалузеву програму розвитку соціальної роботи з дітьми, молоддю, різними категоріями сімей

У столиці розроблять комплексну міжгалузеву програму розвитку соціальної роботи з дітьми, молоддю, різними категоріями сімей

На 2007-й у районних бюджетах мають передбачити більші видатки на центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молодІ

У столиці розроблять комплексну міжгалузеву програму розвитку соціальної роботи з дітьми, молоддю, різними категоріями сімей у столиці на 2007—2010 роки. А на колегії виконавчого органу Київської міської ради було принято низку відповідних рішень, які затвердив Київський міський голова Леонід Черновецький. Зокрема, головам райдержадміністрацій доручено завершити організацію роботи дорадчих органів. Вони мають також посприяти центрам соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у виявленні родин, які перебувають у важкій життєвій ситуації. Після чого усі ці кризові сім’ї соціальні педагоги і психологи візьмуть під свою опіку, пише “Хрещатик”.

Фахівці відповідних структур та голови райдержадміністрацій також мають проаналізувати, наскільки ефективно використовуються Єдині квитки для сиріт та позбавлених батьківського піклування дітей. Також уважно вивчатимуть потреби сиріт, які навчаються у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, перевірятимуть, наскільки в них зручні побутові умови.

На 2007-й у районних бюджетах мають передбачити більші видатки на центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, щоб забезпечити соціально-психолого-педагогічну допомогу за місцем проживання хлопців і дівчат з кризових родин. Кошти спрямують на центри цілодобової допомоги позбавленим батьківської опіки чи занедбаним дітям, центри гуманітарної допомоги сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також на адресну роботу з ін’єкційними споживачами наркотиків та членами їхніх родин.

Також спрямують більше коштів на центри, які займаються попередженням насильства, безпритульності серед дітей та молоді, реабілітацією тих, хто має алко-, наркозалежність.

Збільшиться фінансування і комплексу соціалізації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, студентським соціальним службам, які допомагають розвиватися волонтерському руху.