У Києві відкриється реабілітаційний центр для дітей-сиріт

У Києві відкриється реабілітаційний центр для дітей-сиріт

Центр буде розрахований приблизно на 50 дітей, які будуть проходити реабілітацію протягом 9-ти місяців

Центр соціально-психологічної реабілітації для дітей-сиріт має відкритися вже на початку 2007 року. Зараз приміщення ремонтують. Центр буде знаходитись на території колишнього дитячого садочка. Пройти курс реабілітації там зможуть діти з малозабезпечених сімей, діти-сироти, діти, які піддавалися насильству та жорстокому ставленню. Для кожного з них буде підібраний індивідуальний підхід. Центр буде розрахований приблизно на 50 дітей, які будуть проходити реабілітацію протягом 9-ти місяців.

Заступник голови КМДА Віталій Журавський оглянув приміщення, поспілкувався з майбутнім директором реабілітаційного центру та запевнив, що через місяць всі документи на право створення офіційного реабілітаційного центру соціально-психологічної допомоги дітям-сиротам будуть передані у руки нового директора.

«Ми зробимо все можливе у найближчий час для передачі документів. Дітей, які потребують реабілітації, зараз приблизно тисяча у нашому місті. Якщо ми не подбаємо про безпритульних дітей - про них ніхто не подбає. Цим серйозно при попередній владі ніхто не займався, ніби безпритульні діти - це не наші діти», - зазначив Віталій Журавський.

Крім того, міська влада планує відкрити ще 5-ть районних центрів реабілітації. Це будуть невеликі локальні центри для допомоги дітям у різних районах міста. Про це розповів начальник служби у справах неповнолітніх КМДА Микола Кулеба.

«Також на базі медико-оздоровчого центру, що на Бориспільському шосе, буде відкрито центр соціально-психологічної допомоги. Ми хочемо створити там базу для пошуку та підготовки сімей для дітей-сиріт. Також ведуться переговори з головами районних адміністрації з приводу відкриття центрів у кожному районі нашого міста», - зазначив Микола Кулеба.

За його словами, відкриття реабілітаційних центрів - це набагато краще і вигідніше, ніж утримання таких дітей у колоніях або у тюрмах. А фінансування цього проекту взяла на себе Київська міська державна адміністрація.