Україна має лише один центр пересадки кісткового мозку для дітей, хворих на рак крові

Україна має лише один центр пересадки кісткового мозку для дітей, хворих на рак крові

Благодійний фонд "Україна-3000" розпочав амбітний і безпрецедентний проект - організація ініціювала всеукраїнський збір грошей на зведення дитячої лікарні майбутнього. Всього треба зібрати 120 мільйонів доларів. Лікарню планують збудувати 2009-го року, тут виходжуватимуть найважчих хворих маленьких українців, безкоштовно робитимуть операції, які закордоном коштують сотні тисяч доларів, даруватимуть життя тисячам діток, яким поки що вдома через різні причини кваліфіковану медичну допомогу забезпечити не можуть.

Щороку Україна втрачає майже чотири тисячі маленьких життів. Є серед них і хворі на рак крові. Багатьох рятує пересадка кісткового мозку. Операція важка, дорога і виснажлива. В Україні є лише одне місце, де за допомогою трансплантації дають шанс вижити дітям з онкологічними захворюваннями. Шість боксів дитячої онкогематології заповнені завжди. І завжди є діти, які чекають у черзі, щоб потрапити сюди.

Не буде і черг на трансплантацію. 120 мільйонів доларів на лікарню та її устаткування нині збирає уся країна, аби і батьки тяжко хворих не ходили з протягнутою рукою