В Ужгороді відбувся фестиваль лялькових театрів
- Автор
- Дата публикации
![В Ужгороді відбувся фестиваль лялькових театрів](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/5/b7/273d1fb3-14a0e9bdc0265e3adc4549c74704db75.jpg?v=7154_1)
23 вистави впродовж за тиждень змогли побачили ужгородські діти під час міжнародного фестивалю лялькових театрів. На ньому змагалися найкращі дитячі театри з різних країн.
Чеський театр “Лішен” із Брно вперше на фестивалі. Про “Інтерляльку” чули давно і до участі спеціально готувалися – вчили російську мову.
Виставу “Савітрі”, яку театр презентував в Ужгороді, актори грали вже понад 300 разів мовою країни, в якій гастролювали. А це майже всі держави Євросоюзу.