На Львівщині 20 тисяч випускників пройдуть через незалежне тестування

На Львівщині 20 тисяч випускників пройдуть через незалежне тестування

Директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк, повернувшись з Києва, повідомила кореспонденту «ВЗ» найсвіжішу інформацію щодо перспектив розвитку експерименту із зовнішнього незалежного оцінювання у 2007 році.

Міністр освіти і науки Станіслав Ніколаєнко схвалив пропозиції робочої групи. Наступного року кількість тестувань зросте утричі – і становитиме 240 тисяч. У Харківській, Львівській областях і у – місті Києві тестуванню підлягатимуть усі випускники одинадцятих класів, які виявили бажання вступати у вищі навчальні заклади. Для Львівщини визначена орієнтовна квота - близько 20 тисяч учнів.

У Рівненській і Тернопільській областях, які обслуговує Львівський регіональний центр, буде проатестовано приблизно по 2 тисячі осіб. Учні проходимуть обов’язкове тестування з української мови, а також з математики чи історії – на вибір. На Харківщині відбудеться апробація тестових завдань з природничих дисциплін - фізики, хімії, біології.

Зараз усі регіональні центри разом з інститутами післядипломної педагогічної освіти проводять навчально-методичну роботу з вчителями з тим, щоб вони будували викладацьку роботу з огляду на розширення масштабів незалежного тестування.

//cupol.brama.com/