Леонід Черновецький відвідав гімназію №30 „ЕкоНад”

Леонід Черновецький відвідав гімназію №30 „ЕкоНад”

20 вересня, Київський міський голова Леонід Черновецький, заступник Київського міського голови - секретар Київради Олесь Довгий та Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідали гімназію №30 „ЕкоНад”.

Метою цього візиту було ознайомлення з викладанням предмету „Християнська етика в українській культурі”. У гімназії «ЕкоНад», на прохання батьків та за рішенням методичної ради гімназії, цього року вчителі та першокласники долучилися до курсу «Християнської етики в українській культурі». Його вивчення розпочали 87 учнів під керівництвом вчителів, які пройшли підготовку у Київському міському педагогічному університеті ім. Бориса Грінченка.

Леонід Черновецький разом з секретарем Київради і Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом відвідали уроки «Християнської етики в українській культурі» у двох перших класах, а також привітали старшокласників гімназії. Леонід Черновецький порадив дітям ходити до церкви і йти дорогою добра.

Київський міській голова розповів журналістам, що уроки «Християнської етики в українській культурі» повинні викладати вчителі, але віруючі вчителі, адже вони повинні щиро викладати дітям основи християнської етики і моралі. «Діти повинні знати, що Бог – це є любов, що Бог оберігає», - сказав Леонід Черновецький.

Секретар Київради Олесь Довгий вважає, що введення предмету «Християнської етики в українській культурі» в перших класах досить доречне. За його словами, підручник з цього предмету - «Християнська етика в українській культурі. Дорого добра» не буде складним для розуміння першокласників.

«Це книжка, яка несе в собі тільки добро, вона написана добрими людськими словами. Вона несе в собі позитивні емоції і на рівні першого класу пояснює дітям з самого малку про те, що потрібно жити у любові один до одного, про те, що треба пам’ятати, що є Бог», - сказав Олесь Довгий.