4 жовтня в Ужгороді відбудеться марш-ходотон дітей з особливими потребами

4 жовтня в Ужгороді відбудеться марш-ходотон дітей з особливими потребами

Триста дітей-вихованців медико-соціального реабілітаційного центру "Дорога життя" з батьками і працівниками Центру роздаватимуть інформаційні листівки про проблеми дітей з ооп, діяльність Центру та неурядових організацій.

Відбудеться концерт та буде організовано солодкий стіл із подарунками для дітей з особливими потребами. Захід відбудеться за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження" в рамках міжнародної конференції "Створення соціального капіталу з метою покращення соціальної інклюзії дітей та молоді з особливими потребами", організованою Міжнародною Федерацією SOFT (ISF).

Конференція проводиться у рамках 5-ї міжнародної асамблеї ISF, яка представляє собою організацію-парасольку з голландських, фінських, угорських, румунських та українських НДО, які працюють з дітьми та молодими людьми з особливими потребами у центрально-східній та східній Європі. Попередні міжнародні асамблеї SOFT проводились в Угорщині та Румунії, вони включали в себе конференції, семінари, виставки, творчі виступи дітей та молоді з обмеженими можливостями.

Особлива увага буде приділена інноваційним стратегіям, таким як створення центрів денної занятості, досвід співпраці між НДО, місцевими органами влади та підприємствами, тренінги для батьків дітей та молоді з особливими потребами, а також розвитку та впровадженню програм, які б відповідали освітнім потребам професіоналів та волонтерів, які працюють з дітьми з обмеженими можливостями та їх батьками. На меті також пропагування соціальної інклюзії людей з обмеженими можливостями шляхом інформування працівників органів влади про особливі потреби даної категорії суспільства та звернення уваги засобів масової інформації на відповідальність суспільства по відношенню до людей з обмеженими можливостями.

www.civicua.org