Для 78% підлітків самореалізація важливіша грошей
- Автор
- Дата публикации
![Для 78% підлітків самореалізація важливіша грошей](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/e/7a/bbfb1fb0-64b053b8778eb824b4eae0613c77f7ae.jpg?v=7154_1)
Для сучасних підлітків самореалізація важливіша грошей.
Десять років тому працедавцям, щоб залучити молодих людей, достатньо було запропонувати гідну зарплату. Нині - підлітки звертають увагу і на можливість кар’єрного росту і на профіль компанії. Найпопулярніші – мас-медіа та високі технології. Нинішні молоді працівники дорослішали у час Інтернет - буму кінця 90-тих і мріють про соціально значимі професії.