За номером 270-63-33 можна поскаржитись на жорстоке поводження з дітьми

За номером 270-63-33 можна поскаржитись на жорстоке поводження з дітьми

За ініціативою владної команди столичного мера Леоніда Черновецького в столиці України вперше запрацювали одразу три «гарячі лінії» з найактуальніших проблем.

За єдиним багатоканальним та цілодобовим номером 270-63-33 можна поскаржитись на жорстоке поводження з дітьми, яких б‘ють або іншим чином знущаються дорослі. Причому поскаржитися можуть як самі діти, так і дорослі – рідні, близькі, друзі, сусіди чи навіть просто випадкові свідки подібних злочинів.

Оскільки в Києві активно триває робота щодо реорганізації медичної галузі, то на вказаний номер можна (і потрібно!) повідомити про всі відповідні проблеми, зокрема, про недбале ставлення до пацієнтів. За словами заступника голови КМДА Ірени Кільчицької, київські фахівці серед іншого грунтовно та всебічно аналізують діяльність усіх міських медичних закладів, інвентаризують їхню матеріально-технічну базу й простежують, наскільки вона відповідає реальним потребам киян з урахуванням тенденції зростання тих чи тих хвороб.

Так само за номером 270-63-33 чекатимуть звернень, заяв та прохань щодо нагальної потреби соціальної допомоги. Зателефонувати можуть не лише ті, хто безпосередньо зіткнувся з гострою проблемою, а і його рідні, сусіди, співробітники… Київський міський голова Леонід Черновецький закликає киян бути уважнішими й турботливішими одне до одного, не проходити байдужо повз біду іншого. Так само, як не лишається байдужою до проблем столичних мешканців нова київська влада.