З 1 вересня дніпропетровські школярі будуть вивчати новий предмет Моє рідне місто
- Автор
- Дата публикации
- Автор
![З 1 вересня дніпропетровські школярі будуть вивчати новий предмет Моє рідне місто](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/d/47/6a47b3b3-379b7185b0ebdc3cda75ba4bc34d347d.jpg?v=7153_1)
З 1 вересня школярі Дніпропетровська розпочнуть вивчати новий предмет "Моє рідне місто". Як відзначають у міському управлінні освіти, краєзнавчий предмет "Моє рідне місто" розрахований на учнів, насамперед, початкової школи.
Програму його вивчення спільно розробили вчителі історії, географії, а також початкових класів дніпропетровських шкіл. Саме вони склали й підготували підручник з нового предмету, яким тепер повинні забезпечити всі школи