200 підприємств та понад 50 товаровиробників цього року одягають та взувають київських школярів

200 підприємств та понад 50 товаровиробників цього року одягають та взувають київських школярів

І продавці і покупці суголосні - дефіциту ні в чому немає. Та й придбати усе можна у будь-якому місці Києва. Для цього працюють сто спеціалізованих секцій та понад двадцять торговельних майданчиків. Ціни ж не різняться. Однак, порівняно з торішніми - зросли - на увесь шкільний асортимент.

Шкільні ярмарки почали працювати у столиці ще з початку серпня. Усі універмаги відкрили спеціалізовані відділи. До того ж у кожному районі організували додаткові торгові місця, де продають шкільний крам. Утім найгарячіша пора для продавців - останні дні місяця. Коли масово повертаються діти з оздоровчих таборів.

Взуття на шкільному ринку - товар не з дешевих. Найнижча ціна - біля сімдесяти гривень. Одяг для київських школярів - тема болісна для батьків. Якість не відповідає ціні. Старшокласниці нарікають на застарілу модель. Батьки - на її ціну в понад двісті гривень. А хлоп'ячий костюм - у межах двохсот-трьохсот гривень. Цей товар - прерогатива українського виробника. А от канцелярський крам - з усіх усюд. Однак і коштує він не дешево.