Навчальні заклади столиці готові зустріти школярів

Навчальні заклади столиці готові зустріти школярів

119 млн. грн., які були виділенi київською владою для підготовки до навчального року, на сьогоднішній день задіяні на 70-80 %

"Всі навчальні заклади підготовлені для того, щоб гідно 1 вересня почати новий навчальний рік",- заявила Віра Горюнова, перший заступник начальника Головного управління освіти і науки на розширеному засіданні колегії КМДА, що відбулося, 18 серпня.

Вона відзначила, що 119 млн. грн., які були виділенi київською владою для підготовки до навчального року 2006-2007, на сьогоднішній день задіяні на 70-80 %. "Зараз проводиться заміна електромереж, капітальний ремонт місць загального призначення і капітальний ремонт дахів, вікон і фасадів", - сказала Віра Горюнова.

Вона додала, що управління Державної автоінспекції зараз тісно співпраціє з Головним управлінням освіти і науки з метою навести порядок на всіх підходах до шкіл, і тим самим забезпечити безпеку юних пішоходів. Крім цього, за словами Віри Горюнової, київська влада виділила 3 млн. грн. на поповнення спортивного інвентарю шкіл, а також 1 млн. 400 грн. на придбання теплого одягу, взуття і шкільної форми для дітей з малозабезпечених родин.

Гострою проблемою Віра Горюнова вважає несанкціоноване будівництво і продаж алкогольних напоїв недалеко від шкіл. "Сьогодні ми гостро порушуємо питання, щоб від навчальних закладів забрали кіоски і ларьки, у яких продається спиртне ",- заявила вона.

До кінця дня Горюнова пообіцяла передати столичному меру для розгляду список шкіл, біля яких ведеться будівництво.