Команда київських школярів нагороджена почесним дипломом Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України і пам’ятним кубком

Команда київських школярів нагороджена почесним дипломом Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України і пам’ятним кубком

17 серпня на підсумковій колегії Міністерства освіти і науки України місто Київ вітали з I місцем у загальнокомандному заліку Всеукраїнської Гімназіади 2006 року серед команд I групи.

Команда київських школярів нагороджена почесним дипломом Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України і пам’ятним кубком.

Фінальним змаганням Всеукраїнської Гімназіади з 4 видів спорту (легкої атлетики, плавання, спортивної та художньої гімнастики) передували змагання в загальноосвітніх навчальних закладах столиці, дитячо-юнацьких спортивних школах, районах міста.

Масове залучення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, збереження і зміцнення здоров’я дітей знаходиться під постійною увагою Київської міської влади. Розпорядженням Київської міської державної адміністрації для покращення спортивно-масової роботи зі школярами в позаурочний час з 1 вересня 2006 року у київських школах вводяться додаткові ставки керівників спортивних гуртків та секцій, встановлено муніципальну доплату вчителям фізкультури по 25 % посадового окладу. З міського бюджету додатково виділено 3 млн. грн. на оснащення шкільних спортзалів відповідним інвентарем для проведення уроків фізичної культури та належної організації роботи спортивних гуртків.