Діти з літнього табору в смт Ворохта подарували Віктору ЮЩЕНКУ Дерево Мрій

Діти з літнього табору в смт Ворохта подарували Віктору ЮЩЕНКУ Дерево Мрій

10 серпня 2006 року Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій ПАВЛЕНКО відвідав літній табір для дітей-сиріт в смт Ворохта (Івано-Франківська область).

11.08.2006 Діти–сироти та діти зі звичайних родин, які відпочивають у Ворохті разом, поділились з Юрієм ПАВЛЕНКОМ враженнями від перебування у таборі. Так, за словами дітей, вони за час відпочинку у Ворохті знайшли нових друзів, навчились чимало чому новому у творчих майстернях, весело та цікаво проводять свій час.

Протягом двох тижнів перебування у таборі вони ознайомились з гончарською справою та створювали Дерево Мрій. Майже кожна дитина виліпила з глини свою мрію, які потім прикрасили керамічне Дерево Мрій.

Діти написали листа Президенту України Віктору ЮЩЕНКУ , який вже не один рік особисто опікується табором у Ворохті.

Вони подякували Президентові за увагу та турботу і подарували йому Дерево Мрій.

Також в цей день у таборі було запалено урочисту ватру, а українські зірки естради влаштували дітям святковий концерт. Серед зіркових гостей – Руслана, Ґринджоли, Андрій КУЗЬМЕНКО (Скрябін) та інші.

Діти, які найкраще проявили свої здібності в майстернях з флористики, художнього мистецтва та ін. були відзначені грамотами табору.

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій ПАВЛЕНКО зазначив, що пілотний проект програми «Знайди собі друга», що зараз реалізовується у Ворохті цілком себе виправдав, тому варто очікувати на створення подібних центрів в інших регіонах України. Вже найближчим часом передбачається створення таких центрів на базі дитячого центру «Молода Гвардія» (м. Одеса), оздоровчого комплексу «Смарагдове містечко» (м. Святогірськ, Донецька область).